Układanie płytek podłogowych bądź ściennych to skomplikowana praca wymagająca ogromnej precyzji. Ze względu na różne rozmiary kafli, a także zróżnicowane wymiary wykańczanych powierzchni, w każdym zleceniu konieczne jest docinanie płyt. Mniejsze lub większe modyfikacje ich kształtu pozwalają dopasować wzór do ścian, rur, przewodów oraz innych elementów znajdujących się w podłodze czy ścianie. Zwykle do przycinania płytek wykorzystuje się specjalne maszynki wyposażone w ostrze, jednak bardzo często, jeśli nie jest ono wystarczająco ostre, dochodzi do złamania, a tym samym do zniszczenia płytki. Zapomnij o stratach związanych z mało precyzyjnymi metodami — zastąp je technologią WaterJet. Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły współpracy w zakresie cięcia płytek wodą.

Cięcie gresu: Warszawa

Przecinanie płytek za pomocą maszynek wyposażonych w ostrze nie należy do najbardziej precyzyjnych metod. Oprócz ryzyka złamania płytki musimy liczyć się z tym, że krawędź w miejscu cięcia będzie nierówna, szorstka, wymagająca obróbki. Technologia WaterJet, polegająca na cięciu przy pomocy strumienia wody pod wysokim ciśnieniem, pozwala szybko, dokładnie przeciąć płytkę, pozostawiając jej krawędzi gładkie i równe. Przekonaj się, dlaczego warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają dalszą pracę! Zapraszamy Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Precyzyjne cięcie płytek strumieniem wody w zakładzie pod Warszawą

Klienci korzystający z usług naszej firmy mogą liczyć na szybkie terminy realizacji — nawet te „na wczoraj” — konkurencyjne ceny, wysoką jakość oraz fachową obsługę. Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym urządzeniem do cięcia różnego rodzaju materiałów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem, a operowanie nim wymaga doświadczenia i umiejętności. Doskonale znamy się na tym, co robimy, znamy specyfikę ciętych materiałów, wiemy, jak „zachowują się” poszczególne rodzaje płytek. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu pod Warszawą, gdzie szybko i precyzyjnie wykonujemy usługi cięcia gresu technologią WaterJet.

Specjaliści od cięcia gresu

Wyroby ceramiczne i kamienne inaczej znoszą różnego rodzaju obróbki niż na przykład metal czy tworzywa sztuczne. Płytki z gresu są bardzo kruche, dlatego lepiej zdecydować się na ich cięcie wodą w technologii WaterJet niż za pomocą tradycyjnych maszynek z ostrzami. Gwarantujemy precyzyjne uzyskanie pożądanego rozmiaru, gładkiej, równej powierzchni oraz zerowych strat w postaci pokruszonych, zniszczonych kafli. Przekonaj się, że warto stawiać na skuteczne rozwiązania! Zapraszamy Klientów z Warszawy lub okolic!