Szukasz fachowców specjalizujących się w profesjonalnym cięciu wodą? Dobrze trafiłeś! W INCIDO pracujemy, wykorzystując nowoczesne maszyny przeznaczone do obróbki strumieniowo-ściernej, dzięki którym jesteśmy w stanie niezwykle precyzyjnie ciąć rozmaite materiały — w tym m.in. płytki gresowe czy ceramiczne. Co ważne, mimo że siedziba naszej firmy mieści się w Piasecznie, z powodzeniem realizujemy zlecenia na cięcie płytek wodą również dla Klientów z Poznania oraz pozostałych miast Polski. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą INCIDO!

WaterJet — innowacyjna technologia cięcia wodą

Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest przede wszystkim wyjątkowa dokładność podejmowanych działań, jaką zapewnia nam niezawodny system WaterJet. Jest to technika cięcia wodą, która charakteryzuje się wysoką precyzją, a przy tym wygodą stosowania np. w przypadku płytek. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że nie oddziałuje termicznie na surowiec, przez co nie jest on narażony na powstawanie mikropęknięć, rys oraz innych uszkodzeń mechanicznych, co ma miejsce zwłaszcza przy wykorzystywaniu tradycyjnych technik skrawania. Jeżeli szukasz niezawodnej metody obróbki płytek postaw na cięcie wodą przez fachowców INCIDO.

Oferta cięcia płytek dla Klientów z Poznania i nie tylko

Nie da się ukryć, że technologia WaterJet ma w przypadku obróbki skrawaniem tego rodzaju tworzyw wyjątkowe znacznie. Nie wpływa na pogorszenie jakości surowca, a dodatkowo nie degraduje też struktury wierzchniej materiału. Ponadto cały proces cięcia płytek wodą jest szybki i efektywny, a przy tym neutralny dla środowiska, ponieważ w jego trakcie nie powstają żadne niebezpieczne, wymagające specjalnej utylizacji, odpady. Jesteś z Poznania? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy i skontaktuj się z przedstawicielami firmy INCIDO już dziś!

Gres, glazura, terakota, a może cotto? Gwarantujemy, że poradzimy sobie z obróbką każdego rodzaju płytek ceramicznych. Zaufaj specjalistom w zakresie cięcia wodą metodą WaterJet, ciesząc się sprawnie zrealizowaną usługą, niezależnie od tego, czy jesteś z Poznania, czy okolic. Zapraszamy do współpracy!